PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37309}

Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły

Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
7,7 732 692
oceny
7,7 10 1 732692
6,9 39
ocen krytyków
Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły
powrót do forum filmu Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły

Ja osobiscie uważam, iż Jack Sparrow. Gdyż zarazem jest typkiem spod ciemej gwiazdy, a zarazem dobrym piratem który chciał odzyskać Czarną Perłe. Ma w sobie duzo humoru. Ja gdy oglądałam ten film zawsze płacze ze śmiechu, gdy patrze na rolę którą Johnn'y Depp zagrał. Moim zdaniem każdy kto ma zły humor moze sobie włączyć ten wspaniały film i pośmiać się.

użytkownik usunięty
Monica_Turner

Moim ulubieńcem jest Jacoby - Charakter taki sam jak mój !

Jack Sparrow of course...a ktoz by inny???nikt sie do niego nie umywa:Dpozdrawiam wszystkich PIRATÓW!!!

ocenił(a) film na 10
jackII

Jack Sparrow jak nic jest z tego filmu najlepszy!! jest poprostu super:P:):)

Klemsia

Otóż ja wręcz uwielbiam Murtogga i Mullroya (to ci co pilnowali statków), oraz Pintela i Ragettiego (cudowne "głupki" Barbossy).
Ale tak szczerze- jak tu wybrać ulubioną postać z tak rewelacyjnego filmu ?:)

ocenił(a) film na 10
mikesz

No najlepshy jest Jack Sparrow nobo kto inny???? No i jeszcze Elizabeth Swann ;] pozdro ;]

ocenił(a) film na 7
sweetka

Wiekszość czarnych charakterów- Barbossa, Jacoby, Koehler. Jedynym wyjątkiem jest Jack- nie jest czarnycm charakterem a jest to jedna z moich ulubionych postaci.

ocenił(a) film na 10
JaszczurXP

ulubiony?
jacks sparrow! xD

muah, jakbym widziala siebie.
kolysze sie tak samo, zachowuje tak samo, ma takie samo parszywe szczescie. no, ja tylko zamiast rumu litrami pije mleko xD

ocenił(a) film na 10

Dla mnie Jack oczywiscie uwielbiam Deppa pozdrawiem piratomaniakow.

Monica_Turner

Takie pytanie! Ogromnie ciężki wybór! Hehehe. Oczywiście - Jack Sparrow. Zaraz po nim Barbossa - trzeba docenić talent Rusha. Niewątpliwy talent Rusha... :)

ocenił(a) film na 10
Monica_Turner

Jasne że Jack !!! Johnny Depp wygląda zajebiście w tym kostiumie i wogóle świetnie gra, tak jakby cały czas był pijany. Jest niesamowity!!!

Monica_Turner

Dziwny temat...przecież to jasne, że Jack!!!!

ocenił(a) film na 7
skierka_3

Jack Sparrow is the best!!! Najfajniejsza postać z filmu!

ocenił(a) film na 9
Monica_Turner

Jack Sparrow oczywiscie... No bo na pewno nie Will Turner, chociaż i tak go lubię, ale uważam, że w tym filmie nie pokazal wszystkich możliwości, na jakie go stać... Keira też nie, w końcu nie miała tak dużo do pracy w tym filmie. Za to postać Anamarii... Taaak, lubię ją, i jest zaraz na drugim miejscu po Sparro'wie.

Monica_Turner

Sparrow łoczywiście! Tjaa, nietuzinkowa postac. Jak qmple mieli problem (do czasu obejrzenia filmu of course) z wymysleniem dla mnie przezwiska (co by mnie podenerwowac), tak po jego obejrzeniu tydzien tytuowali mnie per Sparrow. Mamy podobny sposob przemieszczania naszych zwlok:) I mimike twarzy...

lupin_3

Jak powiem, że Turner, wyjdę na "tandetną";)
Jak powiem, że Sparrow, będzie mało oryginalnie (heh, bez obrazy:)
Norrington był fajny...;P

msgamgee

wiem, że nie napiszę nic nowego - po prostu Jack Sparrow ;) ale lubię też Elizabeth

ocenił(a) film na 8
Gretchen

1 miejsce - Jack Sparrow, 2 miejsce - Will, 3- Elizabeth :]

ocenił(a) film na 10
Miyu67

Oczywiście, że Jack Sparrow. JEst nie do pobicia, no i jego teksty...;)

luinloth

W sumie to Jack jako postać ma swój styl. W sumie jakieś zasady też tylko tego nie pokazuje, tak mi się wydaje.
Will ma zasady. A styl. No nie wiem.
Elizabeth... wiadomo.
A ten tradycyjny zestawik to tak na początek bo taknaprawdę to po obejrzeniu dwójki to Barbossa. Już go lubię.

Monica_Turner

Jack Sparrow oczywiście, ale lubię też Barbossę, Norringtona(szczególnie w drugiej części) i tych dwóch głupków-Pintela i Ragetti'ego.
Ale kapitan Sparrow jest na pierwszym miejscu, świetna postać.

ocenił(a) film na 10
Monica_Turner

Oczywiście,że Jack!

Monica_Turner

Jack Sparrow, ale tylko dla tego, że Depp tak genialnie go zagrał :)

Monica_Turner

Byłam dość oryginalna i jako swoje dwa typy przedstawiłam niewątpliwego faworyta - Jack'a oraz fenomenalnego w roli złego kapitana Barbossy - Geoffreya Rusha!

ocenił(a) film na 10
Monica_Turner

zgadzam się!!! tak się uśmiałam z tych wszystkich min jacka sparrowa, nie myślałam że W OGÓLE będę się śmiać na tym filmie, ale TE MINY MNIE ROZBRAJAJĄ!!! i jeszcze jak się przyjrzałam to ten jack(i tym samym johnny) to naprawdę ciacho faceci!!! hihihi! no orlando vel will też niczego sobie:)

kate_1555

Ulubiona?
No jasne ze nasz kochany kapitan - Jack Sparrow!!!
Ale podobały mi się też inne postacie np Barbossa i Davy Jones i nie-umarła małpka. haha :D :D

ocenił(a) film na 10
Monica_Turner

moim ulubionum bohaterem tez jest Jack !!!!!!!!!!!!!!

Monica_Turner

No jasne że Jack Sparrow... Johhny jest the best we wszystkich filmach ;)

ocenił(a) film na 9
Monica_Turner

Oczywiście, bez wątpienia - Jack Sparrow! Genialna postać, którą niełatwo zapomnieć i oczywiście genialny aktor przez wielkie "A" - mowa o Johnny'm Depp'ie, to sprawa jasna!:)

ocenił(a) film na 10
Monica_Turner

Coś mi mówi, że oryginalna nie będę bo moim ulubionym bohaterem jest Jack Sparrow (poczucie humoru, inteligencja itd. itp...). Ale tak właściwie, to lubie każdego bohatera.
Will i Elizabeth - No bo jak tu ich nie lubić :-)
Norrington - Właściwie nie wiem dlaczego, ale i tak go bardzo lubie :P
Murtogg i Mullroy - Nie ma to jak inteligentne rozmowy ;)
Ragetti i Pintel - Tacy "bardzo pozytywni piraci" no i do tego te ich dialogi...
Barbossa - Bardzo "dobry" czarny charakter :P
Jack (małpka Barbossy) - hehe... pozostawie to bez komentarza...

Monica_Turner

Jack Sparrow of course :D Jak tu go nie kochać ;)

ocenił(a) film na 8
Monica_Turner

Bezsprzecznie Norrington [zwłaszcza jego głos - jest rewelacyjny] i Barbossa [zielone jabłuszka żądzą]:)

użytkownik usunięty
Nienna

Barbossa, Jacoby, Koehler, Pintel Ragetti. Ogólnie przeklęta załoga Czarnej Perły. A poza nimi oczywiście Jack Sparrow, najlepiej zagrana postac filmowa z filmów które widziałem do tej pory.

Moje ulubione postacie
Mr. Cotton i jego papuga ;P
Anamaria
Gibbs
no i jeszcze Jack
;P

Nienna

Tak, Jack Davenport ma świetny głos. A Barbossa to wiadomo, Geoffrey Rush, genialny aktor. I sama uwielbiam zielone jabłka.

ocenił(a) film na 10
Monica_Turner

a jakze moze byc inaczej...:P oczywiscie ze boski jack sparrow-wrobelek:P

ocenił(a) film na 10
noemi162

Nie bede "chyba" originalna :P Na pierwszym miejscu górują jednoczesnie Jack Sparrow i Will Turner :P
Sa... noo jak to powiedziec... dobrzy? xD

Monica_Turner

Jack! i oczywiście Barbossa! oboje wymiatają najlepsze są sceny gdzie występują razem :D
i zwierzęcy ulubieńce: małpka i pies :D

ocenił(a) film na 9
Monica_Turner

oprócz Jack'a lubie Barbosse ;D

ocenił(a) film na 10
kowalik

Jack Sparrow! bez żadnych wątpliwości
ja normalnie kocham tego gościa
ma niesamowite poczucie humoru i jego podejście do życia......... normalnie mnie rozbraja, kiedy go oglądam płacze ze śmiechu ;DD
Nie mogę się doczekać czwartej część
;DD

ocenił(a) film na 8
Vebi

Oczywiście pan Jack Sparrow ma się rozumieć YARR:D
I butelka rumu(pusta:D) temu kto twierdzi inaczej:D

ocenił(a) film na 10
WOLVERINE55

Jack Sparrow jest epicki.

ocenił(a) film na 9
Kristofio

Jack Sparrow, i nie zapomnę jak ryknąłem śmiechem jak pierwzy raz widziałem scenę w której Jack przypływa na zatopionej łajbie. Do dzisiaj mam banana jak sobie przypomnę. Depp stworzył kultową postać.

ocenił(a) film na 10
pionas666

JACK SPARROW RZĄDZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nikt, powtarzam nikt go nie podrobi
on jest chodzącym ideałem............w każdej części mnie rozśmieszał do łez
ech.... jak ja go lubię ;D

ocenił(a) film na 10
Vebi

Malpka jest the best powinna grac glowna role !!!

PS:oczywiscie ze Jack Sparow

użytkownik usunięty
Monica_Turner

Jack Sparow w tym filmie wymiata :) Jego rola jest najlepsza :)

ocenił(a) film na 10

Jack Sparrow oczywiście:)

Monica_Turner

Oczywiście że Jack

googy

Will Turner

ocenił(a) film na 10
Monica_Turner

Jack Sparrow - urok osobisty i barbossa za jego cudowne nastawienie do świata.;)
oprócz tego Keira, fajnie zagrała.

Monica_Turner

Jack Sparrow oczywiście.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones