PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37309}

Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły

Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
7,7 732 692
oceny
7,7 10 1 732692
6,9 39
ocen krytyków
Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły
powrót do forum filmu Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły

Kiedy na PULSie?

ocenił(a) film na 10

W spocie reklamowym na PULSie zobaczyłem, że któregoś dnia o 20 będzie Klątwa Czarnej Perły. Orientuje się ktoś kiedy?

użytkownik usunięty
Mruck

w czwwrtek 01.11.13

ocenił(a) film na 10
Mruck

Właśnie leci.
Tłumaczenie tragiczne, nie wiem skąd moda na zastępowanie wypowiadanych przez bohaterów treści własnymi interpretacjami ? Chore.

ocenił(a) film na 10
trash_pl

Oglądałem i mam dokładnie to samo spostrzeżenie co ty...

ocenił(a) film na 10
Mruck

Niom. Widziałem ten film kilka razy w kinie, sporo razy w domu, nie ukrywam że także z nielegalnych źródeł. Czy to lektor czy to napisy - były prawie zawsze zgodne z tym, co było wypowiadane, ewentualnie sens wypowiedzi był delikatnie zmieniany, dla zachowania humoru. Ale nigdy nie słyszałem - widziałem, takiej wersji, jak zafundowali w TV. Jeszcze zrozumiałbym zamianę tekstu na jakiś powiedzmy bardziej śmieszny, lub mający większe przełożenie w danej kulturze - europejskiej lub polskiej - ale zmiany wypowiedzi, i to często zmiany bez sensu - nie, to powinno być karalne. Nie po to ktoś pisze scenariusz, nie po to aktorzy wypowiadają własne słowa, żeby - obrażę celowo - student pracujący na umowę zlecenie wpierdalał własne pseudo śmieszne teksty, lub zmieniał sens wypowiedzi, bo tak będzie lepiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones