PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37309}

Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły

Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
7,7 732 535
ocen
7,7 10 1 732535
6,8 38
ocen krytyków
Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły
powrót do forum filmu Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły

"Piraci z Karaibów-..." to według mnie najlepszy film przygodowy jaki do tej pory obejrzałam!Byłam na nim w kinie i często oglądam na kompie-jest naprawdę super!Z niecierpliwością czekam na następne części tego filmu, mając nadzieję, że w obsadzie nikogo nie ubędzie-bo Deep i Bloom to naprawdę zgrany duet! Zachęcam do obejrzenia, bo naprawdę warto!

MaryKate

No jeden z lepszych z pewnością ;) oby jak najwięcej części powstało :)

MaryKate

Ach, post dodany tuż po premierze pierwszej części :) miałem wtedy dziewięć latek. Kurczę, to były czasy, tak mało zmartwień i tyle zabawy... co do filmu to nawet po tylu latach wciąż uważam, że Klątwa Czarnej Perły to jeden z najlepszych przygodowych filmów :) szkoda, że czwarta część to już trochę nie to samo. Mam jednak nadzieję, że część piąta i szósta będą ładnie spajały się z czwartą, tak jak trzy pierwsze ze sobą. W ogóle w Piratach... uwielbiam to, że jest tyle wątków i każdy ma swoje zamiary, ukryte (lub nie) cele i wszystko to odbywa się w niezwykłych miejscach, na morzu i w tawernach :) i tyle zabawnych postaci :D

"Yo ho, yo ho, a pirate's life for me..."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones